درباره ما

تاریخچه فعالیت و دست آوردهای هرمیس

تیم هرمیس از خرداد ماه سال 1394 فعالیت خود را با موضوع ایجاد پلتفرم آموزش آنلاین آغاز نمود و در اواسط سال 1395 پلتفرم برگزاری آزمون آنلاین خود را نیز به بازار عرضه نمود. طی سال های فعالیت خود قابلیت های متعددی به محصولات خود افزوده است که در حال حاضر، این قابلیت باعث شده که اصلی ترین نیاز های مشتریان خود را پوشش دهد. تجربه ما در طی این سالها به ما یاد داده است که مشتریان همواره درخواست های متعددی برای افزودن قابلیت ها و فیچر های متعدد دارند که به زعم خودشان افزوده شدن این قابلیت ها منجر به کارایی و عملکرد بهتر خواهد شد، اما همین افزایش توانمندی ها عامل دیگری را به همراه دارد که تا قبل از اضافه شدن این فیچر های جدید به چشم نمی آمد. و آن پیچیده شدن و سخت شدن کار با کنسول ها می باشد. به عبارت دیگر، هر چه به فیچر ها افزوده شود، کار با پنل ها سخت تر خواهد شد. پس ما همواره در متقاعد نمودن مشتریان برای کنترل نیاز ها و درخواست ها تلاش می کنیم تا نتیجه بهتر و عینی تری از همکاری بدست آورند. تجربه ما حاکی موفق بودن این روند دارد.

چشم انداز هرمیس:

هرمیس می خواهد مرجع برگزاری آموزش آنلاین و آزمون آنلاین در قالب ارائه خدمات پلتفرم، وب سرویس و اپلیکیشن باشد.

ماموریت هرمیس:

ما بر آن شده ایم تا نیاز مشتریان به داشتن خدمات برگزاری آموزش آنلاین و آزمون آنلاین را برطرف نماییم. با ارائه خدمات مطلوب مشتریان و پشتیبانی فنی در زمان مورد انتظار آنها، دغدغه و نیاز مشتریان به این خدمات را تامین نماییم. همیشه اتکا به یک مجموعه خارج از سازمان برای رفع نیاز های نرم افزاری یک چالش بزرگ بوده است، هرمیس می خواهد این سختی را به حداقل رسانده و تجربه نا خوشایند مشتریان از برون سپاری خدمات را به تجربه ای خوشایند تغییر دهد. به ما اعتماد کنید، با کمترین هزینه و دریافت خدمات مطلوب در زمینه برگزاری آموزش آنلاین و آزمون آنلاین سطح انتظار خود را از سطح خدمات و کیفیت آن بالا ببرید.

داستان هرمیس :

بعد از اینکه به عنوان یک پلتفرم برگزاری آزمون و آموزش آنلاین مشغول به فعالیت بودیم، متوجه شدیم که یکسری از مشتریان هستند که از پلتفرم های ما خوششون آمده و دوست دارن که از خدمات ما استفاده کنند ولی به دلایل مختلفی نمیتونستن از پلتفرم های آماده و در حال فعالیت ما با برند ما استفاده کنند و دوست دارند که همین پلتفرم ها رو داشته باشند، ولی با برند و روی دامنه خودشون. بعد ما دیدیم که خب اشکالی نداره اونها هم میتونن عین پلتفرم های مارو داشته باشند و با برند خودشون به مشتریان خودشون خدمات ارائه کنن. این شد که آمدیم و یک برند جدیدی رو که ارائه کننده خدمات پلتفرم هست رو به مشتریانمون عرضه کردیم و در یک شرایط مناسب و رضایت بخش برای هر دو طرف کار رو پیش بردیم.